REKLAM

GÖRENLER HAYRAN KALDI…

305 defa okundu , kategorisinde, 08 Mar 2019 - 18:48 tarihinde yayınlandı
GÖRENLER HAYRAN KALDI…
reklam

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarına dinlenmeden, ara vermeden devam ediyor. Her gün binlerce vatandaşın sorunlarını dinleyen ve insan odaklı projelerini anlatan Doğan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeni ile Denizli Kadın Platformu tarafından düzenlenen programa katıldı. Programda harmandalı oynayan Doğan, Cumhuriyet Kadınları Derneği tarafından organize edilen programda hemcinslerine yönelik projelerini anlattı.

Doğan, önemli günde Ozan Tekstil’in çalışan kadınları ve Muratdede Mahallesi’nin ev hanımlarıyla da bir araya geldi. Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında Cumhuriyet Kadınları Derneği tarafından bir gün önce düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

Cumhuriyet Kadınları ile uzun uzun sohbet eden Doğan, Merkezefendi Belediyesi’ni Cumhuriyetin değerlerine sıkı sıkıya bağlı, eşitlikçi ve şeffaf bir yönetim anlayışı ile yöneteceğini söyledi. Etkinlikte yoğun ilgi ile karşılanan Doğan, kadınlara yönelik projelerini de anlatarak, destek istedi.

Denizli’nin en eski mahallelerinden Şemikler’i ziyaret eden Doğan, burada vatandaşlarla konuştuktan sonra Ozan Tekstil’de işçilerle buluştu. Muratdede Mahallesi’nde kadınlar Şeniz Doğan ile bir araya gelmek için mahalleye tarihi günlerinden birini yaşattı. Erkeklerin yoğun olarak kullanmasına alışık olduğumuz kıraathaneyi bu defa Şeniz Doğan’ı dinlemek isteyen kadınlar doldurdu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz