REKLAM

68 MAHALLEYE 100 SPOR SAHASI

291 defa okundu , kategorisinde, 17 Mar 2019 - 12:58 tarihinde yayınlandı
68 MAHALLEYE 100 SPOR SAHASI
reklam

Pazar yerlerinde bulunan esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Pamukkale Belediye Başkan Adayı Örki, Pınarkent, Akhan ve Anafartalar semt pazarlarını ziyaret etti. Örki, “Pamukkaleli vatandaşlarımızın ulaşılabilir ve güvenli ortamlarda spor yapabilmelerini önemsiyoruz” dedi. Adaylığının açıklandığı günden bu güne kadar dur durak bilmeden yüksek tempoyla Pamukkale’yi karış karış gezerek vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Pınarkent, Akhan ve Anafartalar mahallelerinde bulunan semt pazarlarını ziyaret etti.

Vatandaş ve esnafla sohbet eden Örki, bir yandan da alışveriş yapmayı ihmal etmedi. Anafartalar Semt Pazarı’nda ise Başkan Adayı’na eşi Nur Örki eşlik etti. Pazar esnafına hayırlı işler dileyen Örki, proje ve çalışmalarını vatandaşlara ziyaret sırasında anlatma fırsatı buldu. Esnaf ve bölge ahalisinin sorularını da cevaplayan Başkan Adayı, istek ve sorunları da bizzat not etti. Tek amacının vatandaşlara hizmet olduğunu belirten Örki,”Pamukkale Belediyesi esnafımızın, kadınlarımızın, çocuklarımızın, öğrencilerin ve tüm vatandaşlarımızın belediyesi olacak. Biz size hizmet etmek, gönlünüze köprüler kurmak için bu göreve talip olduk.” ifadelerini kullandı.

SPOR, MAHALLELİNİN AYAĞINA GELECEK

Vatandaşların daha rahat, daha kolay bir şekilde sportif faaliyetlerde bulunması için Pamukkale’nin mahallelerinde 100 adet spor sahası inşa edeceklerini müjdeleyen Başkan Adayı Örki,”Pamukkaleli vatandaşlarımızın ulaşılabilir ve güvenli ortamlarda spor yapabilmelerini önemsiyoruz. Çünkü spor sağlıktır, spor hayattır. Spor stresi alır, vücudu zinde tutar, kötü alışkanlıklarımızdan kurtulmamızı sağlar.

Bu kapsamda Pamukkale İlçemizin farklı bölgelerinde ihtiyaç ve talebe göre 100 adet spor sahası inşa edeceğiz. Bu sahaların içinde basketbol, tenis, voleybol ve futbol sahaları yer alıyor. Mahallelilerimizin isteği ve talebine göre birçok bölgemizde bu sahaları inşa edeceğiz. Amacımız gencinden yaşlısına kadar tüm vatandaşlarımızın spor yapması. Bu yüzden insanlarımızı spora teşvik etmek için sahalarımızın sayısını gün geçtikçe artıracak, mahallelilerimizin daha kolay ulaşabileceği tesisleri kuracağız.” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz