REKLAM

BABA SÜZEK’İ DUYGULANDIRAN ANLAR

343 defa okundu , kategorisinde, 13 Mar 2019 - 17:31 tarihinde yayınlandı
BABA SÜZEK’İ DUYGULANDIRAN ANLAR
reklam

Millet İttifakı’nın CHP’li Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan’a seçim çalışması için gittiği Karahallı’da ailesi de eşlik etti. Doğan’ı mahallelinin coşkuyla karşılaması annesi Müesser ve babası Nihat Süzek’i de mutlu etti, duygulandırdı.

Karahallılıların, kızı Şeniz Doğan’a muhteşem desteği karşısında duygulanan usta siyasetçi Nihat Süzek, gözyaşlarına hakim olamadı. Baba Süzek, “15 yıl başkanlık yaptım. Hiç böyle olmamıştım. Konuşmakta zorlanıyorum” diyerek Denizli’de yaşayan Karahallılılar’a kızını emanet eden Süzek’in konuşması, mekanı hınca hınç dolduran Karahallıların gözlerini doldurdu.

Teoman Sancar ve Kazım Arslan’ın da konuşmalar yaparak destek verdiği Doğan, konuşmaların ardından tek tek belediye meclis üyesi adaylarını tanıttı. Karahallıların dakikalarca alkışlayarak onure ettiği Doğan, son olarak babası Karahallının 3 dönem başkanlık yapan efsane Belediye Başkanı Nihat Süzek’i yanına çağırdı.

Mikrofonu alarak duygularını anlatmaya çalışan usta siyasetçi Süzek, duygu dolu dakikalar yaşadı. Şeniz Doğan, seçim çalışmaları kapsamında Lozan Caddesi ve çevresindeki esnafı ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşların sorun ve şikayetlerini dinleyen Şeniz Doğan, projelerini anlatıp destek istedi. Şeniz Doğan, daha sonra Çizgi Tekstil’i ziyaret etti. Fabrikada çalışan kadınlara projelerini anlatan Şeniz Doğan, destek istedi.

Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Doğan’a işçi kadınların ilgisi görülmeye değerdi. Dar gelirli çalışan kadınlar için 24 saat açık ücretsiz kreş projesinden bahseden, çocukları için güvenli parklar yapacaklarını belirten Doğan, kreşlerin çalışan kadınların yoğunlukta olduğu mahallelerde seçimden hemen sonra hizmete gireceğini söyledi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz