REKLAM

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA ŞOFÖRLER ODASI’NDAN DESTEK GELDİ

300 defa okundu , kategorisinde, 27 Şub 2019 - 15:51 tarihinde yayınlandı
BAŞKAN SUBAŞIOĞLU’NA ŞOFÖRLER ODASI’NDAN DESTEK GELDİ
reklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ilçe genelindeki ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu bu çerçevede bir ziyaret de Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası’na gerçekleştirdi. Ziyarete AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Cumhur İttifakı Merkezefendi Belediye Meclis Üyesi Adayı Süleyman Karakuş ile Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası üyeleri katıldı.

Başkan Subaşıoğlu, “İlçemize kazandırdığımız vizyon projeleri yaparken hiçbir şekilde borçlanmadık. Türkiye’deki 900’ü aşkın ilçe arasında borçsuz 5 belediyeden birisiyiz. Projelerimizi kendi finansal kaynaklarımızla yaptık. 2014-2019 dönemi bizim için çıraklık dönemidir. Şimdi artık kendimizle yarışacağız ve daha iyisini yapacağız. Hedeflerimiz, projelerimiz hazır. Önümüzdeki dönemde Merkezefendimizi daha da güzel hale getireceğiz, marka ilçe yolunda daha da ileriye taşıyacağız” dedi.

“ŞOFÖR ESNAFIMIZ KALİTE OLARAK İLERİDE”

Subaşıoğlu, “Minibüsü, otobüsü tercih etmek daha kolay, pratik ve zahmetsiz. Arabayı park etme ve bunun gibi herhangi bir derdi yok. Sizler de aslında her ne kadar özel sektör esnafı olsanız da bir yandan kamu hizmeti görüyorsunuz. Bizler bu işlere hep böyle baktık. Onun için ben bütün arkadaşlarımıza bugüne kadar göstermiş oldukları ilgiden dolayı, bu yakınlıktan dolayı çok teşekkür ediyorum. Onun için inşallah sizlerin varlığı, sizlerin desteği bizler için çok önemli. İnsanlar hakikaten bir tane çürük elmadan dolayı bütün bir elma bahçesini mahkum edebiliyor. Bir kişinin yanlışı yüzünden bütün şoför esnafını itham edebiliyor, töhmet altında bırakabiliyor. Şoför esnafımız da kalite olarak davranış biçimi olarak baya bir ileride. Ben eşime, çocuklarıma minibüslere güvenle binebilirsiniz diyorum, onlar da biniyorlar” diye konuştu. Denizli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Köksal Semerci ise, ilçede çok güzel işlerin yapıldığının altını çizdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz