REKLAM

“BEKA DEĞİL EKONOMİK SORUN VAR”

329 defa okundu , kategorisinde, 05 Mar 2019 - 10:59 tarihinde yayınlandı
“BEKA DEĞİL EKONOMİK SORUN VAR”
reklam

Denizli’de millet ittifakının adayları ve il başkanları Gazeteciler Cemiyeti’nde medya mensupları ile bir araya geldi. İlyas Haytan Salonu’ndaki sohbet toplantısına millet ittifakının büyükşehir belediye başkan adayı Ümit Bahtiyar, Pamukkale belediye başkan adayı Ahmet Divarcı, Merkezefendi belediye başkan adayı Şeniz Doğan, CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, İYİ Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt ve medya çalışanları katıldı.

İL BAŞKANLARI, HERKESİ MİTİNGE DAVET ETTİ

CHP İl Başkanı Mahir Akbaba, seçime az bir süre kala sahalardan iyi sonuçlar aldıklarını ancak herhangi bir net anketin ellerinden bulunmadığını açıkladı. Adayların canla başla çalıştıklarının altını çizen Akbaba, adaylardan daha çok performans göstermelerini istedi. Akbaba, yarın saat 17.00’de liderler Meral Akşener ile Kemal Kılıçdaroğlu’nun birlikte 29 Ekim Bulvarı’nda yapacağı mitinge ise herkesi davet etti. İYİ Parti İl Başkanı Hasan Hüseyin Bozkurt ise, Mart’ın sonunu bahar olduğunu belirtti.

DİVARCI: BEKA SORUNU YOK EKONOMİK SORUN VAR

Seçim öncesi bir Beka sorunu olmadığına dikkat çeken Pamukkale Belediye başkan adayı Ahmet Divarcı, ekonomik sorunun olduğunu ifade etti. Sahalarda milletin projelere değil filesine baktığını söyleyen Divarcı, “Yaptığımız ittifakın sahalarda karşılığını görüyoruz. Ben proje vaat ediyorum. Benim halk ekmek, süt ya da kreş gibi projelerin Beka ile ne gibi ilgisi olabilir. İnsanların projeye de ihtiyaçları yok. Tek derdi ekonomi. Bunları birlikte aşacağız” dedi.

BAHTİYAR: MİTİNGTE PROJELERİ AÇIKLAYACAĞIZ

Büyükşehir belediye başkan adayı Ümit Bahtiyar da, sahalarda hep ekonomik sorunlarla karşı karşıya geldiklerini ve bu konuda büyük tepkiler aldıklarını dile getirdi. Yarın ilk kez bir mitingde projelerini açıklayacağını kaydeden Ümit Bahtiyar, sürpriz projelerin herkesin hoşuna gideceğini belirtti. Merkezefendi belediye başkan adayı Şeniz Doğan ise, bütün belediyelerde sosyal belediyecilik anlayışını getireceklerini söyledi. Doğan, “Martın sonu bahar” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz