REKLAM

ÇAMELİ VE SERİNHİSAR’DA AÇILIŞ SEVİNCİ

283 defa okundu , kategorisinde, 28 Şub 2019 - 12:55 tarihinde yayınlandı
ÇAMELİ VE SERİNHİSAR’DA AÇILIŞ SEVİNCİ
reklam

Denizli Büyükşehir Belediyesinin Serinhisar ve Çameli İlçesi’ne kazandırdığı “Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi” ile “Hayri Dev Kültür Merkezi”nin açılış töreni 01 Mart Cuma günü yapılacak. Başkan Osman Zolan, tüm hemşehrilerini bu güzel iki tesisin açılışına davet etti. Denizli Büyükşehir Belediyesinin bir süre önce yapımını tamamlayarak Çameli ve Serinhisar ilçelerinde hayata geçirdiği Hayri Dev Kültür Merkezi ve Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi’nin açılış töreni 01 Mart 2019 Cuma günü yapılacak.

default

Her iki ilçenin modern bir sosyal ve kültürel alana kavuşması amacıyla hayata geçirilen Hayri Dev Kültür Merkezi’nin açılışı Çameli ilçesinde cuma günü saat 11.00’de gerçekleştirilecek. Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi’nin açılış töreni ise yine aynı gün saat 16.00’da tesisin bulunduğu Serinhisar ilçesinde yapılacak. Çameli ve Serinhisarlıların sosyal ve kültürel birçok ihtiyacını karşılayan tesisler 7’den 70’e herkese hitap edecek.

7’den 70’e herkese hitap edecek

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “Denizli merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak” dediklerini hatırlatarak, verdikleri tüm sözleri tutmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Yaşayan İnsan Hazinesi ve 3 telli cura ve çam düdüğü ustası Hayri Dev’in adını ölümsüzleştirecek Hayri Dev Kültür Merkezi ve Serinhisar Gençlik ve Kültür Merkezi’nin çok fonksiyonlu yapıldığını vurgulayan Başkan Zolan, tesislerde bulunan düğün salonları, atölyeler, işyerleri, ofisler, spor salonları, kafeterya gibi birçok bölümün 7’den 70’e her kesime hizmet edeceğini kaydetti. Düzenleyecekleri açılış törenine tüm hemşehrilerini davet eden Başkan Osman Zolan, tesislerin hayırlı olmasını diledi. 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz