REKLAM

“DEĞİŞİM DENİZLİ’YE İYİ GELECEK”

284 defa okundu , kategorisinde, 25 Oca 2019 - 07:29 tarihinde yayınlandı
“DEĞİŞİM DENİZLİ’YE İYİ GELECEK”
reklam

İYİ Parti Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar; Denizli’yi tarımı, turizmi, sanayisi ve sanatıyla bir Dünya markası haline getireceklerini söyledi. Millet İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar,  Denizli’yi dünya markası yapmak için proje hazırlıklarının hızla devam ettiğini, 1 Nisan’dan itibaren 5 yıllık görev süresi boyunca Denizli’nin her anlamda Dünya markası olacağını belirtti.

“GÜÇ BİRLİĞİ ÜRETİMİ TETİKLEYECEK”

Denizli’nin sözde kalan uçuk projelere değil, uygulanabilir projelere ihtiyacı olduğunu belirten Bahtiyar, “Bu anlamda kentte 1 Nisan’dan itibaren büyük değişimler yaşanacak. Denizli İYİ ve Derman Belediyecilik ile çağ atlayacak” dedi. Ümit Bahtiyar, “Denizli’miz sanayisi ile dünya markası olma yolunda büyük adımlar attı ancak sanayicimiz desteğe ihtiyaç duyuyor.  Bunun yanında saç ayak olarak nitelendirdiğimiz, turizm ve tarım alanlarında geride kaldık. Köyden mahalleye dönüştürülen bölgelerimiz başta olmak üzere öncelikli olarak Denizli’mizin Ovalarındaki su problemini ortadan kaldıracağız. Tarım alanında proje ekibimizin güzel çalışmaları var, bu çalışmalarla birlikte oluşturduğumuz, güç birliğinin, ittifakın, üretimi tetikleyeceğini ve köylümüze her zaman destek vereceğimizin sözünü veriyorum” dedi.

“TURİZM’DE YENİ DÖNEM BAŞLAYACAK”

Pamukkale ve Karahayıt’ın yanı sıra Denizli’nin antik kentleri ve yaylalarının da turizme yapılacak olan teşviklerle Denizli’ye değer kazandıracağını belirten Bahtiyar, “Ülkemizin güzide turizm merkezlerinden olan Pamukkale’miz başta olmak üzere turizmde yeniden büyük değişim yaratacak projelerimizi hazırlıyoruz. Bu çalışmaların ardından Denizli’mizde yayla ve antik kent turizmi başta olmak üzere birçok farklı alanda markalaşması adına çalışmalar yürüteceğiz. Denizli’miz Türkiye’nin sayılı turizm merkezleri arasında yerini alacak” dedi.

“DEĞİŞİM DENİZLİ’YE İYİ GELECEK”

Tarım ve turizm alanlarında yapacakları köklü değişimlerin ardından, sanayi alanında da proje çalışmalarının devam ettiğini söyleyen Bahtiyar, “Denizlimiz üretecek, kazanacak, insanlarımız kendilerini güvende hissedecekler. Denizli mutlu insanların yaşadığı bir Dünya markası olacak, bunu Denizli’miz ile birlikte yapacağız” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz