REKLAM

DENİZLİ’NİN ÖRKİ’YE GÜVENİ TAM

272 defa okundu , kategorisinde, 05 Mar 2019 - 14:57 tarihinde yayınlandı
DENİZLİ’NİN ÖRKİ’YE GÜVENİ TAM
reklam

Cumhur İttifakının AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki’nin Seçim Koordinasyon Merkezi açılışı coşkulu bir törenle gerçekleştirildi. Miting havasında gerçekleşen açılışta Başkan Adayı Örki’ye destek mesajları yağdı. Cumhur İttifakının AK Partili Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki’nin seçim çalışmalarını organize etmek ve vatandaşları bilgilendirmek amacıyla hayata geçirdiği Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılışı coşkulu bir törenle gerçekleştirildi.

Hacıkaplanlar Mahallesi Hürriyet Caddesi’nde bulunan Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenine vatandaşlar akın etti. Partililerin ve halkın yoğun katılım gösterdiği Pamukkale Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına,

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 64’ncü Dönem Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı ve Cumhurbaşkanlığı Sağlık ve Gıda Politikaları Kurulu Üyesi Dr. Sema Ramazanoğlu, AK Parti Milletvekili Şahin Tin ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, BBP Denizli İl Başkanı İlhami Çiçek, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, partililer ve çok sayıda STK temsilcisi katıldı.  Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin de Avni Örki’ye destek verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz