REKLAM

DENİZLİSPOR ŞEHRE YAYILIYOR

296 defa okundu , kategorisinde, 20 Kas 2018 - 16:03 tarihinde yayınlandı
DENİZLİSPOR ŞEHRE YAYILIYOR
reklam

Denizlispor, davet üzerine ODTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’nın düzenlediği panele katıldı. Burada öğrencilerinin sorularını yanıtlayan yönetici ve futbolcular aynı zamanda minik taraftarlarına imza da dağıttı. Ziyarete; başkan yardımcısı Taner Atilla, asbaşkan Mahmut Akarsu, sportif direktör Veli Acar, futbolculardan Asil, Aissati, Recep, Alperen ve Mehmet Akyüz katıldı. Öğrencilerin keyifli ve terleten sorularına cevap veren yeşil siyahlılar daha sonra imza dağıttı, minik hayranları ile sohbet etti.

Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “Sizlerin ilgisi ve sevgisi bizleri çok mutlu ediyor. Bu yaşlarda şehrinizin takımını desteklemeniz gurur verici bir olay. Bizler daha önceki senelerde taraftarımızı stadımıza çekmekte zorlanıyorduk. Başarıyı bahane ederek stadyuma gelmeyen taraftarlarımız vardı. Bu sene yeniden yapılanarak Denizlispor yavaş yavaş hakettiği yerlere geliyor. Şimdi stadyumu doldurma zamanı sizleri ve tüm Denizli halkını Giresun maçına davet ediyorum. İlginizden ötürü sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

Asbaşkan Mahmut Akarsu ise, “Bizler genç nesillerin Denizlispor’u sahiplenmesi adına sürekli projeler gerçekleştirip, okul ziyaretlerinde bulunuyoruz. Geleceğin futbolcuları, doktorları, mühendisleri ve Denizlispor taraftarları sizlerin arasından çıkacak. Şehrimizin takımına sahip çıktığınız için ve bizleri burada ağırladığınız için teşekkür ederiz. İlginiz bizleri umutlandırdı. Bizlerde sizi stadyumda görmek sizleri orada ağırlamak isteriz. Süper lig yolunda desteğinize ihtiyacımız var” diye konuştu. Yeşil siyahlılar ile öğrenciler daha sonra anı ölümsüzleştirdi.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz