REKLAM

ENGİN ŞAHİN, DEHA TV’DE AÇIKLADI

272 defa okundu , kategorisinde, 12 Eki 2018 - 13:45 tarihinde yayınlandı
ENGİN ŞAHİN, DEHA TV’DE AÇIKLADI
reklam

DEHA TV’de gazeteci Serhat Delikara’nın hazırlayıp sunduğu ‘Spor Gündemi’ programına katılan Profesyonel Futbol Şube’de görevli yönetici Engin Şahin, Denizlispor gündemini değerlendirdi. Tribünden yöneticiliğe gelen serüvenine değinen Engin Şahin, tribünde oturmakla yönetici olmak arasında çok büyük farklar olduğunu ifade ederek, “Tribünde sadece oyunu görüp maç sonunda skora bakıyorsun. Yöneticilik farklı ve zor. Normal bir yöneticinin bir sezon içinde göreceği her şeyi 1 hafta içinde gördük. Masanın diğer tarafı daha farklıymış. Şu an kendimi hem taraftar hem de yönetici gibi hissediyorum ve yine doğru bildiklerimizi söyleyeceğiz” dedi.

“BİR DAHA KONUŞACAĞIZ”

Futbolculara dün ödemeleri yaptıklarını belirten Engin Şahin, yönetim olarak ödeme planı da yaptıklarını kaydetti. Şahin, “Yönetici olarak üzerimize düşen görevi yaptık. Herkesin kafası rahat olması gerekir. Artık tek düşüncemiz önümüzdeki Afjet Afyonspor maçı. Futbolcu arkadaşlarımız da artık bu maça konsantre olmalılar. Yönetici de, futbolcu da, hoca da hata yapar. Bu bir aile meselesidir. Bunu kan davasına çevirmek yanlış olur. Bu işte ilk önce hoca, sonra futbolcular ve en sonu yönetime fatura kesilir. Herkes kendi üzerine düşen görevi yapmalıdır” diye konuştu.

“HEDEFİMİZ NET”

Denizlispor’un hedefinin en kötü play-off oynamak olduğunu söyleyen Engin Şahin, bu sene şampiyon olmak istediklerinin de altını çizdi. “O sene bu sene” diyen Şahin, “Denizlispor’un hedefi bellidir. Biz, şampiyonluğun en büyük adaylarından biriyiz. Denizlililerin ve taraftarlarımızın bizleri desteklemeye devam etmesini istiyoruz” dedi. Şahin ayrıca, 3 maçta 9 puan hedeflediklerini de açıkladı. Afjet Afyonspor, Altay ve Adanaspor maçlarında 9 puan hedeflediklerini sözlerine ekledi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz