REKLAM

FATİH’DE CADDELER YENİLENDİ

304 defa okundu , kategorisinde, 18 Eki 2018 - 10:44 tarihinde yayınlandı
FATİH’DE CADDELER YENİLENDİ
reklam

Pamukkale Belediyesi’nin üst yapı hamleleri aralıksız sürüyor. Altyapısı tamamlanan mahallelerde devam eden üst yapı çalışmaları ile caddeler modern hale geliyor. Yaklaşık 16 bin nüfuslu Fatih mahallesi sınırları içinde yer alan Şehit Jandarma Çavuş Eyüp Kepenek ile Şehit Er Ali Taşöz caddelerinde çalışmalar 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak halkın kullanımına açıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Pamukkale’de caddeler ve sokakların daha güzel ve modern hale gelmesi için ekiplerimiz aralıksız çalışmaya devam ediyor” dedi. Kurulduğu 2014 yılından bu yana Pamukkale ilçesine yaşayan vatandaşların daha iyi şartlarda yaşamlarına devam etmesi için çalışmalar yürüten Pamukkale Belediyesi, ilçenin her mahallesine dokunmaya devam ediyor. 68 mahallede yapılan çalışmalar dikkat çekerken, özellikle üst yapı çalışmaları vatandaşları memnun ediyor. Deliktaş, Cumhuriyet, İncilipınar ve  Fatih mahallerinde 85 milyon liralık üst yapı atağına devam eden Pamukkale Belediyesi, vatandaşların en az mağdur olacağı şekilde çalışmalarını sürdürüyor.

1 AYDA HİZMETE AÇILDI

Altyapısı tamamlanan Fatih mahallesinde de çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. YSE kavşağından Ankara asfaltına gidişi sağlayan Şehit Yılmaz Bakan Caddesi’ne bağlanan Şehit Jandarma Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi ile Şehit Er Ali Taşöz caddelerinde çalışmalar tamamlandı. Yaklaşık 2 ayda tamamlanması planlanan 1350 metre uzunluğundaki bu caddelerde tüm çalışmalar yaklaşık 1 ayda tamamlandı. 2 bin 250 ton asfaltın 15 bin 300 metrekarelik alana uygulandığı üst yapı çalışmaları sırasında 6 bin 850 metrekare traverten kaldırımlara döşendi. Çalışmaların hızla yapıldığı Şehit Jandarma Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi ile Şehit Er Ali Taşöz Caddesi vatandaşların kullanımına açıldı. Denizlili vatandaşlar YSE kavşağından Asri Mezarlık yönü ile Ankara Asfaltı’na gitmek için bu caddeyi yoğunlukla kullanıyor.

“HER ŞEY PAMUKKALE İÇİN”

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, emaneti aldıkları günden bu yana Pamukkale’de yaşayan vatandaşların hayatlarını daha rahat yaşamaları için öneli projelere imza attıklarını belirtti. “Türkiye’ye örnek projeleri hayata geçirdik” diyen Başkan Gürlesin, “Pamukkale’nin vizyonuna uygun bir çok proje ürettik. Bazıları hayata geçip vatandaşların hizmetine sunuldu. Bazı projelerimiz de devam ediyor. Bunun yanında altyapısı tamamlanan mahallelerde de üst yapı çalışmalarımız sürüyor. Biz en kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp cadde ve sokaklarımızı vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı amaçlıyoruz. O yüzden 2 ayda bitmesi ön görülen yerleri 1.5 ayda bazen de 1 ayda tamamlıyoruz. Amacımız halkımızın bu çalışmalar yüzünden mağduriyet yaşamaması. Yaptığımız tüm çalışmalar Pamukkale halkının mutluluğu için. Fatih Mahallesi yaklaşık 16 bin vatandaşımızın yaşadığı en büyük üçüncü mahallemiz. Bu mahallede bulunan Şehit Jandarma Çavuş Eyüp Kepenek Caddesi ile Şehit Er Ali Taşöz caddelerindeki çalışmalarımız sona erdi. Yeni yollarımız vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Biz Pamukkale için gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz