REKLAM

GENÇLER İÇİN 24 SAAT MESAİ

298 defa okundu , kategorisinde, 16 Mar 2019 - 14:01 tarihinde yayınlandı
GENÇLER İÇİN 24 SAAT MESAİ
reklam

Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki’den gençlerin zihinsel ve bedensel gelişimine katkı koyacak ve haftanın 7 günü 24 saat çalışacak gençlik merkezi müjdesi geldi. Örki, “Pamukkale Belediyesi olarak öğrencilerin huzur ve mutluluğunu tesis etmek için canla başla, gece gündüz çalışacağız” dedi. Pamukkale’de 5 yıl boyunca yapacak olduğu proje ve çalışmaları 68 mahallede vatandaşlara anlatan Cumhur İttifakı AK Parti Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, Kınıklı Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Programa ayrıca AK Parti Pamukkale İlçe

Başkanı Uğur Gökbel ve Milliyetçi Hareket Partisi Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit katıldı. Vizyon projelerini anlatan Örki, bölge ahalisinin sorularını cevapladı. Pamukkale’ye değer katacak ve Dünya’nın parmakla göstereceği projeleri hep birlikte hayata geçireceklerini ifade eden Başkan Adayı,”Çok güzel hayal ve hedeflerle kolları sıvayarak işe koyulduk. 31 Mart’tan sonra İlçemizin çehresi değişecek ve Dünya’da parmakla gösterilen bir hale kavuşacak. Yapacak olduğumuz tüm projeleri sizlerin desteği ile gerçekleştireceğiz. Pamukkale daha güzel, daha modern bir kente dönüşecekse bunu hep beraber, el ele, omuz omuza başaracağız” dedi.

GENÇLERİN UĞRAK MEKANI OLACAK

Öğrencilerin yoğun olarak yaşadığı Kınıklı Mahallesi’nde düzenlediği buluşmada Gençlik Merkezi projesinden bahseden Başkan Adayı Örki, şu bilgileri aktardı, “Pamukkale İlçemiz tam bir öğrenci kenti. Anaokulundan üniversiteye kadar 7’den 70’e ilçemiz eğitimin ve bilginin merkezi olarak yer alıyor. Özellikle üniversite öğrencilerimizin kendilerini geliştirebileceği, sosyalleşebileceği ve dinlenebileceği bir tesise ihtiyaçları var. Bu kapsamda Pamukkale Belediyesi olarak Gençlik Merkezi’ni gençlerimizin hizmetine sunacağız. Gençlik Merkezimiz başta üniversiteli gençlerimizin olmak üzere tüm öğrencilerin uğrak mekanı olacak.

Bu tesisimizde gençlerin ders çalışabilecekleri salonlar, doğru bilgiye ulaşabilecekleri bir kütüphane, sosyalleşip dinlenebilecekleri bir kafe, özellikle topluluklarımızın kullanabileceği ve farklı etkinliklerin düzenlenebileceği konferans ve seminer salonları, farklı sporların yapılacağı alanlar ve diğer birçok zenginliği içinde barındıracak. 7 gün 24 saat usulü hizmet verecek Gençlik Merkezimiz ilçemizin yaşayan, gençlerin her an faydalanabileceği bir şekilde dizayn edilecek. Pamukkale Belediyesi olarak öğrencilerin huzur ve mutluluğunu tesis etmek için canla başla, gece gündüz çalışacağız.”

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz