REKLAM

GÖKPINAR-TEKKE PAZAR YERİ AÇILDI

243 defa okundu , kategorisinde, 25 Eki 2018 - 14:52 tarihinde yayınlandı
GÖKPINAR-TEKKE PAZAR YERİ AÇILDI
reklam

Pamukkale Belediyesi, halkın ihtiyaçlarına göre projeleri hayata geçirmeye devam ediyor. Gökpınar ve Tekke mahallelerinde yaşayan vatandaşların talepleri doğrultusunda inşa edilen kapalı pazar yerinin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, “Halkımızın ve esnaflarımızın daha rahat alış veriş imkanı bulmaları için yapılan Pazar yerimiz hayırlı olsun” dedi. Vatandaşların taleplerini alarak gerekli çalışmaları yapan Pamukkale Belediyesi, vatandaşların rahatça alış veriş yapabilmeleri için Gökpınar-Tekke Kapalı Pazar Yeri yaptı. Bir süredir yer bulmak için yapılan çalışmalar sonuç buldu ve iki mahallede yaşayan vatandaşlarla birlikte bölgedeki diğer mahalle sakinlerinin de kullanacağı kapalı pazar yeri yapıldı. Perşembe günleri kurulacak olan ve 20 pazarcı esnafının tezgâh açabileceği Gökpınar-Tekke Kapalı Pazar Yeri’nin açılışı düzenlenen törenle yapıldı. Törene Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, başkan yardımcıları Adnan Kaya, Abdullah Sevinçli ve Türkay Gözlükaya ile Ak Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, Ak Parti Pamukkale Kadın Kolları Başkanı Zehra Karabay, Pamukkale Belediye Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

BAŞKAN GÜRLESİN’E TEŞEKKÜR ETTİLER

Törende ilk sözü alan Tekke Mahalle Muhtarı İlker Ona, Pamukkale Belediyesi ile kurulduğu 2014 yılından beri önemli çalışmalar yapıldığını belirterek, “Biz mahallemizin sorunlarını başkanımıza iletiyoruz. İmkanlar dahilinde neler yapılacaksa hayata geçiyor. Yer bulunduktan sonra kısa sürede bu pazar yeri yapıldı. Bu hizmet için Başkanımız Hüseyin Gürlesin’e teşekkür ederim” dedi. Gökpınar Mahalle Muhtarı Kadir Özen ise Pamukkale’nin birçok ilden büyük olduğunu vurgulayarak, “İlçede 68 mahalle var. Biz bu mahallerden sadece ikisiyiz. Başkanımız Hüseyin Gürlesin 1 yıl önce bize bu konuyu teklif etti. Yer bulma süreci uzun sürdü. Ama yer bulunduktan kısa bir süre sonra Pazar yerimiz hizmet girdi. Emeği geçen başta başkanımız Hüseyin Gürlesin olmak üzere herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

“PAMUKKALE BELEDİYESİ HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR”

Pamukkale Belediye Meclisi CHP Grup Başkan Vekili Yılmaz Doğan da, “Vatandaşlarımızın ayaklarına kadar gelen bu hizmetle daha huzurlu, daha rahat pazar alışverişlerini yapabilecekler. Bundan sonra da diğer mahallelerimizde yine bu tür açılışlar yapılacak. Kurucu belediye olarak Pamukkale Belediyesi hizmetlerine devam ediyor. Biz muhalefet ya da iktidar ayrımı yapmaksızın halkımıza her türlü hizmeti ayağına kadar götürmeye devam ediyoruz” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz