REKLAM

“GÜMÜŞÇAY VE HACIEYÜPLÜ’NÜN SORUNLARI BİR YIL İÇİNDE ÇÖZÜLECEK”

278 defa okundu , kategorisinde, 04 Mar 2019 - 16:46 tarihinde yayınlandı
“GÜMÜŞÇAY VE HACIEYÜPLÜ’NÜN SORUNLARI BİR YIL İÇİNDE ÇÖZÜLECEK”
reklam

CHP Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, Hacıeyüplü ve Gümüşçay mahallelerinde vatandaşlar ile bir araya geldi. Şeniz Doğan, mahalle halkının 5 yıldır hizmet alamadıkları için mevcut yönetimden şikayetçi olması üzerine, “Bir yıl içerisinde sorunlarını çözeceğiz. Ancak asıl hedefimiz sosyal belediyeciliğin nimetlerinden faydalanmanızı sağlamak. Bunu hep birlikte başaracağız” dedi.

Çalışmaları sırasında Şeniz Doğan’ı Hacıeyüplülü belediye meclis üyesi adayları, Necdet Yılmaz ve Uğur Güzin de yalnız bırakmadı.  Hacıeyüplü Mahallesi’nin ilk defa 2 meclis üyesi adayı çıkardığını vurgulayan Doğan, “Mahallenizin iki evladı bizlerle beraber Merkezefendi’yi yönetmeye aday oldu. Vereceğiniz destek ile yönetimde söz hakkı elde ederek tüm sıkıntılarınızı çözmeye söz veriyoruz” dedi. Meclis üyeleri Güzin ve Yılmaz da hemşerilerinden kendilerine güvenmelerini istedi.

KADINLARLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Sivil toplum kuruluşlarına ayrı bir önem veren ve kendisi de pek çok STK’da yöneticilik yapan Şeniz Doğan, Yıldızlar Kadın Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği tarafından organize edilen kahvaltıya katıldı. Dernek üyelerinin isteklerini dinleyen Doğan, STK’lara kar amacı gütmeyen etkinliklerinde ücretsiz salon vereceği sözünü yineledi. Doğan, ayrıca kadınlara ve çocuklara yönelik projelerinde STK’lar ile fikir alışverişlerinin de devam edeceğini söyledi.

Yoğun bir tempo ile çalışmalarını sürdüren Doğan, önemli bir bölümünü Başkarcı’ya ayırdığı hafta sonunda ayrıca Servergazi ve Yenişehir mahallerinde de kahveneleri dolaştı, esnaf ziyaretleri yaptı. Doğan ayrıca çat kapı kıraathane sohbetlerine de katıldı, vatandaşla sohbet etti.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz