REKLAM

HALTER HEYECANI DENİZLİ’DE

288 defa okundu , kategorisinde, 15 Oca 2019 - 18:11 tarihinde yayınlandı
HALTER HEYECANI DENİZLİ’DE
reklam

Halterin kalbi iki hafta boyunca Denizli’de atacak. 17-19 Ocak tarihlerinde Okul Sporları Yıldızlar Türkiye Şampiyonası, hemen ardından 24-27 Ocak’ta ise Naim Süleymanoğlu Büyükler Türkiye Şampiyonası ile yaklaşık bin beşyüz sporcu Denizli’de buluşacak. Halter Türkiye Şampiyonaları için geri sayım başladı. İki büyük organizasyona ev sahipliği yapacak Hasan Güngör Spor Salonunda hazırlıklar sürüyor. Türk Halterinin altyapısını teşkil eden yıldızlar kategorisi sporcuları 17-19 Ocak tarihlerinde Okul Sporları Türkiye Şampiyonası için podyuma çıkacak. Bu yarışmalarda 46 ilden 280 erkek, 136 bayan sporcu olmak üzere toplamda 416 sporcu madalya için yarışacak. Müsabakaların teknik toplantısı 16 Ocak Çarşamba günü saat 18.00’de yapılacak.

NAİM SÜLEYMANOĞLU ANISIN

Türkiye Halter Federasyonu faaliyet programında yer alan Naim Süleymanoğlu Büyükler Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonasının adresi de Denizli oldu. 24-27 Ocak tarihlerinde yine Hasan Güngör Spor Salonunda gerçekleşecek şampiyonada büyükler kategorisinde Türkiye’nin en iyi haltercileri yarışacak.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE’DEN ORGANİZASYONA DESTEK

Türkiye Halter Şampiyonası için Hasan Güngör Spor Salonunda hummalı bir şekilde hazırlıklar devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi günler öncesinden billboardlarda şampiyona afişlerine yer vererek halkı şampiyonayı izlemeye davet etti. Tüm detayların düşünüldüğü şampiyonada Denizli Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü de ilk defa sporcularıyla podyuma çıkacak.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz