REKLAM

HALTER ŞAMPİYONASI İÇİN GERİ SAYIM

269 defa okundu , kategorisinde, 22 Oca 2019 - 16:37 tarihinde yayınlandı
HALTER ŞAMPİYONASI İÇİN GERİ SAYIM
reklam

24-27 Ocak tarihlerinde Naim Süleymanoğlu anısına yapılacak Büyükler Türkiye Şampiyonası ile halterin en iyileri Denizli’de buluşacak. Geçtiğimiz hafta Türk halterinin altyapısını teşkil eden yıldızlar kategorisi sporcularına, Okul Sporları Türkiye Şampiyonası ile ev sahipliği yapan Hasan Güngör Spor Salonu, bu kez yeni bir şampiyona için kapılarını açıyor.  Tüm zamanların en iyi haltercisi olarak anılan Naim Süleymanoğlu adıyla düzenlenecek Büyükler Türkiye Şampiyonası 24-27 Ocak tarihlerinde Denizli’de gerçekleşecek. Şampiyona için Hasan Güngör Spor Salonunda hazırlıklar hummalı bir şekilde devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi günler öncesinden billboardlarda şampiyona afişlerine yer vererek halkı şampiyonayı izlemeye davet etti.

MEHMET AVCIL PODYUMDA

Denizli’de gerçekleşecek Halter Büyükler Türkiye Şampiyonasına 699 sporcunun katılacağı bildirildi. Erkekler ve bayanlarda 10 sıklette yapılacak şampiyonada 57 hakem görev yapacak. Denizli’nin yetiştirdiği Milli Halterci Mehmet Avcıl, Denizli Akademi Spor Kulübü adına 89 kg’da podyuma çıkacak. Şampiyonaya ayrıca Olimpiyat ikincisi milli halterci Daniyar İsmayilov, Akdeniz Oyunları Şampiyonu Şaziye Okur gibi isimlerde yarışmacı olarak katılacak.

İBANOĞLU, “ADINA YAKIŞIR BİR ŞAMPİYONA OLSUN”

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşecek yarışmalar öncesi düşüncelerini paylaşan İl Müdürü Ahmet İbanoğlu; tüm sporseverleri Halter Türkiye Şampiyonasını izlemeye Hasan Güngör Spor Salonuna davet etti. Üst düzey bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını belirten İbanoğlu, organizasyona destek veren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. Naim Süleymanoğlu adına yakışır bir şampiyona olmasını diledi. 24 Ocak Cuma günü saat 15.00’te şampiyonanın açılış seremonisi yapılacak.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz