REKLAM

“HİÇ MAKAM SEVDALISI OLMADIK”

266 defa okundu , kategorisinde, 16 Oca 2019 - 12:14 tarihinde yayınlandı
“HİÇ MAKAM SEVDALISI OLMADIK”
reklam

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, önümüzdeki yerel seçimlerde aday gösterilmemesine rağmen canla başla partisinin kazanması için çalışacağını açıkladı. Başkan Gürlesin, “Aday gösterilmemem sorun değil. Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çizgisinden ve anlayışından şimdiye kadar hiç dışarı çıkmadık. Reisimize hep bağlı kaldım. Aday gösterilmesem de canla başla mücadele edeceğim. Sonuna kadar destekçileriyim. Kendime ve partime yakışanı yapacağım” dedi.

PROJELERİNİ VE YATIRIMLARI HATIRLATTI

Pamuk Kafe’de Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin bir toplantı yaptı. Toplantıya başkan yardımcıları Selim Arkan ve Adnan Kaya’nın yanı sıra medya mensupları da katıldı. Projelerini ve yatırımlarını tekrar hatırlatan başkan Gürlesin, “Mütevazi kimliğimi hiç bozmadan onur ve gurur duyduğum belediye başkanlığını tertemiz bir şekilde bırakıyorum, bayrağı teslim ediyorum. 5 yılda sıfırdan belediye kurup, çok işler yaptık. Hepsi de ortada” diye konuştu.

“MAKAM SEVDALISI OLMADIK, TRİBÜNLERE OYNAMADIK”

Hiçbir zaman makam sevdası olmadığını ve tribünlere oynamadığını ifade eden başkan Gürlesin, duruşunu hiç bozmadığının da altını çizdi. Günü birlik işlerden her zaman uzak durduğunu ve halkın gönlüne girdiklerini belirten Gürlesin, “Bundan da pişman değilim. Şimdiye kadar hayal edilmeyecek işlere imza attık. Çoğu da bitme aşamasında. Özellikle seyir tepesi Türkiye’nin örnek alacağı bir yer olacak” diye konuştu.

“6 SEÇİM GEÇİRDİK, GELİNEN NOKTA ORTADA”

Gürlesin ayrıca 6 seçimde ilk Pamukkale’yi devraldıklarından bu zamana kadar geçen sürede çok yol kat ettiklerini de söyleyerek, “6 önemli seçim getirdik. Gelinen nokta ortadadır” dedi. “Sıfır başarısızlık yaşadık” diyen Gürlesin, kimsenin cesaret edemeyeceği işlerin altına da imza atıklarını dile getirdi. Gürlesin, son olarak, kendilerine şimdiye kadar destek veren herkese ayrı ayrı teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi. 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz