REKLAM

BAŞKAN SUBAŞIOĞLU, “HİZMETTE KALFALIK VE USTALIK DÖNEMİ OLACAK”

350 defa okundu , kategorisinde, 18 Oca 2019 - 15:07 tarihinde yayınlandı
BAŞKAN SUBAŞIOĞLU, “HİZMETTE KALFALIK VE USTALIK DÖNEMİ OLACAK”
reklam

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile bir araya geldi. Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 2014-2019 dönemini bir çıraklık dönemi olarak görüyoruz. Sizlerin desteği ile 2019-2024 dönemi Merkezefendi Belediyesi için kalfalık ve ustalık dönemi olacak. Kimsenin aklına gelmeyen yeni projelerle hizmetinizde olacağız” dedi. Karaman Mahallesi’ndeki hemşerileri ile buluşan Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’na AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, AK Parti Merkezefendi İlçe Kadın Kolları Başkanı Öznur Şen ve AK Parti Merkezefendi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mert Koç eşlik etti.

“KİMSENİN AKLINA GELMEYEN YENİ PROJELERLE HİZMETİNİZDE OLACAĞIZ”

Mahalle sakinleri ile buluşan Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi’nin önümüzdeki dönemde stratejik planından bütçesine, insan kaynakları yönetiminden mali disiplinine kadar her şeyi hazır. İlçemize kazandırdığımız vizyon projelerin devamı önümüzdeki dönemde gelecek. Projelerimiz hazır. Merkezefendi Belediyesi olarak 2014-2019 dönemini bir çıraklık dönemi olarak görüyoruz. Sizlerin desteği ile 2019-2024 dönemi Merkezefendi Belediyesi için kalfalık ve ustalık dönemi olacak. Kimsenin aklına gelmeyen yeni projelerle hizmetinizde olacağız. Merkezefendi bu dönemde vizyon ilçe oldu. Şimdi ise ilçemizi daha da farklılaştırma zamanı” dedi.

“MERKEZEFENDİ İLÇEMİZ EĞİTİMDE BİR MARKA”

Merkezefendi İlçesi’nin TEOG ’ta, LGS’de, üniversite sınavlarında ve akademik başarıda Denizli’deki 19 ilçe arasında açık ara 1.olduğunu belirten Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Merkezefendi ilçemiz eğitimde bir marka. İlçemiz TEOG’ta, LGS’de, üniversite sınavlarında ve akademik başarıda Denizli’de ki 19 ilçe arasında açık ara birinci olmakla birlikte, tüm Türkiye’de 900’ü aşkın ilçe arasında da hep ilk 3’te ya da ilk 5’te yer alıyor” dedi. Başkan Subaşıoğlu konuşmasına, “Bu başarının sürdürebilir ve kalıcı hale getirilebilmesi için bizler de Merkezefendi Belediyesi olarak bugüne kadar en çok yatırımı eğitimle ilgili yaptık. Şimdiye kadar 2 adet anaokulu yaptık. Türkiye’nin marka lisesini yaptık. 36 okulumuza halı saha kazandırdık. 19 okulumuza zenginleştirilmiş kütüphane, kimi okullarımıza da yemekhane ve konferans salonları yaptık. 3 bin öğrencimize her ay eğitim ve öğrenim yardımı yaptık. Önümüzdeki dönem eğitimde bambaşka projeler yapacağız” diyerek devam etti.

“KARAMAN’DA ÇOK GÜZEL HİZMETLERİMİZ OLDU”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, “Bu dönemde Karaman Mahallemizde de çok güzel hizmetlerimiz oldu. Bunlardan en önemlisi üst yapı çalışmaları. Merkezefendi Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyemizin alt yapıyı tamamladığı yerlerde üst yapı çalışmaları gerçekleştirdik. Bütün ara sokaklardaki üstyapı çalışmalarımızı tamamladık. Üstyapı çalışmalarını da yine bütün parklarımızı yenileyerek devam ettirdik. Önümüzdeki dönemde Karaman Mahallemizi daha da güzelleştirmeye sizlerin duasıyla devam edeceğiz” dedi.

 “HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE BERABERİZ, YARIN DA BERABER OLACAĞIZ”

Konuşmasının devamında birlik ve beraberlikten bahseden Başkan Subaşıoğlu, “En başından bu yana sizlerin duaları, destekleri ve çabaları olmasa bugünlere gelemezdik. Merkezefendimize ne yaptıysak, ne kazandırdıysak sizlerle beraber yaptık. El ele, omuz omuza vererek ilçemizi daha da güzelleştirdik. Soğuk bir kış akşamında sizlerle burada olmak, hasbihal ediyor olmak bizlerin içini ısıtıyor. Her zaman olduğu gibi bugün de beraberiz, yarın da beraber olacağız” diyerek konuşmasını sonlandırdı.

BAŞER’DEN KARAMANLILAR’A TEŞEKKÜR

Karaman Mahallesi sakinlerine teşekkür eden AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Mahalle sakinlerimiz olarak bu akşam soğuk bir havada bizleri yalnız bırakmadınız. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İnşallah hep birlikte güzel işler yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz