REKLAM

HOROZ’DA GÜNDEM PARA VE TRANSFER

241 defa okundu , kategorisinde, 26 Ara 2018 - 15:52 tarihinde yayınlandı
HOROZ’DA GÜNDEM PARA VE TRANSFER
reklam

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetiminin iki gündemi var! Protokolden ve şehirden para desteği bekleyen yeşil siyahlı kurmaylar, diğer yandan da hem futbolcuların parasını ödeyip hem de transfer yapmak istiyor. Bu konuda her gün mesai harcayarak yol kat eden Denizlisporlu yöneticiler, öncelikle kulübe para akışını sağlayacak. Daha sonra kulübe ihtar çeken futbolcuların yanında gitmek isteyen oyuncularla da masaya oturacak yönetim, yaşanacak gelişmelere göre tavrını da belirlemiş olacak.

İHTAR ÇEKENLERLE MASAYA OTURULACAK

Kulübe boşa çıkmak için ihtar çektiren Muhammet Himmet, Cenk, Mehmet Taş, Gökhan Süzen ve Cihan gibi futbolcular ile masaya oturulacak. Gitmek isteyen olursa ona göre masada pazarlık yapılacak. Gidecek oyunculara göre de transfer gündemi belirlenecek. Denizlispor Transfer Komitesi; sağ ve sol kanadı kullanan bir oyuncunun yanı sıra stoper ve forvet de almak istiyor. Yönetim listedeki bulunan isimler arasında ince eleyip sık dokuyor.

“PROFESYONEL FUTBOL YAŞAMINDA BUNLAR OLUR”

Denizlispor Başkan Yardımcısı Engin Şahin, kendilerinin verecekleri para dışında protokol ve şehirden destek beklediklerini belirtti. Profesyonel futbol yaşamında yedek kalan ya da forma şansı bulamayan oyuncuların gitmek istemesi kadar doğal bir durumun olmadığına dikkat çeken Engin Şahin, “Kimseyle bir problemimiz yok. Bizimle bu yolu yürümek istemeyen oyuncular olursa oturup konuşacağız. Gitmek isterlerse ve orta yolu bulursak profesyonelce yollarımızı ayıracağız” dedi.

“İNİSİYATİF YÜCEL İLDİZ’İN”

Gitmek isteyen futbolcular ya da yapılacak transferle ilgili tüm inisiyatifi teknik direktör Yücel İldiz’e bıraktıklarını ifade eden Engin Şahin, “Hocamız ne derse, ne rapor verirse o doğrultuda hareket edeceğiz” dedi. Transferde parayı ikinci planda tutacaklarını belirten başkan yardımcısı Şahin, “Biz nokta transfer yapacağız. Alacağımız oyuncular herkesin içine sinecek. 3’ü 5’i çok aramayacağız. Eğer şampiyon olmak istiyorsak kadro zenginliğine de ihtiyacımız var” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz