REKLAM

“KAKLIK HONAZIMIZIN VİTRİNİ”

314 defa okundu , kategorisinde, 11 Mar 2019 - 10:16 tarihinde yayınlandı
“KAKLIK HONAZIMIZIN VİTRİNİ”
reklam

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Kaklık Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Kaklık’ın Honaz’ın vitrini olduğunu belirten Başkan Devecioğlu, “Kaklık mahallemizin öncelikli sorunlarını belirleyip süratle çözdük. Yeni dönemde içinde işyerleri, fırınlar, kafeterya, dinlenme tesisi bulunacak, şehirlerarası taşımacılığa hizmet verecek ‘Kaklık Dörtyol İşyeri’ projemiz, mahallemizin ekonomisini canlandıracak, ilçemize katma değer sağlayacak.

Vitrinimiz olan Kaklık’ın potansiyelini en iyi şekilde değerlendirerek, bölge halkımız için kazanç kapısı haline getireceğiz” dedi. Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, mahalle gezileri kapsamında Kaklık’ta hemşehrileri ile bir araya geldi. Kaklık için seferber olduklarını belirten Devecioğlu, Kaklık’ın ticaret merkezi olacağının altını çizdi.

“KAKLIK, ŞEHİR KİMLİĞİ KAZANACAK!”

Kaklık’ın yeni dönemde şehir kimliğinin gereksinimi olan hizmetlerle buluşacağını belirten Honaz Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu, “Allah nasip eder de sizlerin teveccühü ile yeniden hizmet için yetki aldığımızda Kaklık için güzel projelerimizi hayata geçireceğiz. Gençlerimiz için mahallemize bir halı saha kazandıracağız. Mahallemize, ailelerinizle birlikte nefes alabileceğiniz, huzur bulacağınız yeşil alanlar, parklar kazandıracağız. Buralarda çocuklarınız güven içinde oynayabilecek, sizler de spor aletleriyle egzersiz yapma imkânı bulacaksınız.

Yeni dönemde kömürün zahmetinden, hava kirliliğinden ve sobanın çilesinden kurtulacaksınız. Kaklık mahallemizde artık doğalgaza kavuşacak. Doğalgazın getirilmesi konusunda yine bizler öncülük ediyoruz, çalışmalara katkı sağlıyoruz. Honazımıza, Kaklıkımıza şehir kimliği kazandırmak, siz vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmak için mücadele etmeye devam edeceğiz. Sizler bizlere güvendikçe, biz de bu güvene layık olmak için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Honaz’ımızı daha güzel yarınlara güçlü bir şekilde taşıyacağız” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz