REKLAM

ÖRKİ: GÜRLESİN BAŞ TACIMIZDIR

295 defa okundu , kategorisinde, 07 Oca 2019 - 13:19 tarihinde yayınlandı
ÖRKİ: GÜRLESİN BAŞ TACIMIZDIR
reklam

İlk ziyaretini AK Parti Pamukkale İlçe teşkilatına yapan Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin baş tacımızdır. Onunla el ele çalışacağımıza inanıyorum” dedi. Adalet ve Kalkınma Partisi Pamukkale Belediye Başkan Adayı Avni Örki, aday açıklanma töreninin ardından ilk ziyaretini Pamukkale ilçe teşkilatına yaptı. Burada İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Örki, daha sonra toplantı salonuna geçerek yönetim kurulu üyeleri ile tanıştı. Ardından kısa bir konuşma yapan Örki, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin baş tacımızdır” diyerek sözlerine başladı. Kısaca kendisinden bahseden Örki, “Partiye giriş sürecinden il başkanlığına ve milletvekili adaylığına geçen süreç hakkında bilgiler verdi ve il başkanlığı döneminde 16 ilçe belediyesinin kazanılmasının öneminden bahsetti.

“BOYNUMUZ KILDAN İNCE”

Burada samimi bir konuşma gerçekleştiren Örki, “Hüseyin Başkanımız ile çok özel anılarınız olduğunu biliyorum. Benimle de beraber çalışmak hoşunuza gidecek. Başkanımızın hizmetlerinin üstüne yenilerini koyacağız. Görev süremiz bittiğinde Ankara’ya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın yanına gittiğimizde yaptıklarımızı ortaya koyacağız. Yetmez derse boynumuz kıldan ince olacak. Ancak Pamukkale ilçemiz, herkesin dilinde bir ilçe olacak” dedi.

“GÜRLESİN BAŞ TACIMIZDIR”

Hüseyin Gürlesin’e konuşmasında özel yer veren Örki, “Pamukkale Belediye Başkanımız Hüseyin Gürlesin, bizim için çok önemlidir. İl genel meclis üyeliğinde beraber çalıştık. Onun meclis başkanı olması için elimizden geleni yaptık. Ardından belediye başkanı seçilmesinde desteğimiz oldu. Hüseyin Gürlesin, ilçemize önemli hizmetler vermiştir. El ele çalışacağımıza olan inancımız tamdır. O bizim baş tacımızdır” dedi.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz