REKLAM

PAMUKKALE KAZAN, DİVARCI KEPÇE…

313 defa okundu , kategorisinde, 27 Şub 2019 - 12:12 tarihinde yayınlandı
PAMUKKALE KAZAN, DİVARCI KEPÇE…
reklam

27 ilden büyük Pamukkale ilçesi’nde ‘Ekmeğinizi Büyütmeye Geliyoruz’ sloganı ile yola çıkan CHP Belediye Başkan adayı Ahmet Divarcı, seçimlere 32 gün kala saha çalışmalarını tamamladı. Bazı bölgelerde 3. tur ziyaretlerini gerçekleştiren Divarcı’ya hemşehrileri de tam destek verdi. 31 Mart yerel seçimlerinde ‘7’den 70’e huzurlu ve mutlu bir Pamukkale’ anlayışı ile mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Millet İttifakı Pamukkale Belediye Başkan Adayı Ahmet Divarcı, ilçenin tamamında saha çalışmalarını tamamladı.

Esnaftan pazara, çocuklardan hanelere kadar Pamukkale’yi karış karış gezen Ahmet Divarcı, projelerini tanıtmaya hız kesmeden devam ediyor.  345 bine yakın nüfusu ile toplamda 68 mahallede saha çalışmalarını tamamlayan Ahmet Divarcı, ilçenin dört bir yanında gerçekleştirdiği ziyaretlere hız kesmeden devam ediyor. Toplam 823 km2 alanı karış karış gezerek Pamukkalelilerle bir araya gelen Divarcı vatandaşın da yoğun ilgisi ile karşılanıyor. Ziyaretlerinde ‘Başkan Divarcı’ sloganları ile karşılanan Divarcı’nın projeleri de Pamukkalelilerden tam not alıyor.

Saha çalışmaları amacıyla gerçekleştirilen ziyaretler nedeniyle günde ortalama 10 km yol yürüyen Ahmet Divarcı, “Gerekirse 20 km yol yürümeye razıyız. Bu enerjimiz yalnızca seçim döneminde değil, Belediye başkanlığımız döneminde de devam edecek. Bugüne kadar 1 milyon kez vatandaşlarımızla tokalaştık. Şu anda Pamukkale ilçemiz sınırları içinde gitmediğimiz mahallemiz, yürümediğimiz kaldırımımız kalmadı. İkinci hatta üçündü tur ziyaretlerimize başladık. Ancak bu süreç bizleri yormuyor. Hemşehrilerimizin büyük coşkusu ve güveni ile güçleniyoruz” açıklamalarında bulunarak ziyaretlerin hız kesmeden devam edeceğinin müjdesini verdi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz