REKLAM

CHP’Lİ ADAY DOĞAN, “SANAYİCİNİN DE, ESNAFIN DA ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ”

330 defa okundu , kategorisinde, 27 Şub 2019 - 16:58 tarihinde yayınlandı
CHP’Lİ ADAY DOĞAN, “SANAYİCİNİN DE, ESNAFIN DA ÖNÜNÜ AÇACAĞIZ”
reklam

Gittiği her yerde özlem ve sevgiyle karşılanan Merkezefendi Belediye Başkan adayı Şeniz Doğan, kentin ekonomik dinamikleri iş dünyası temsilcileriyle buluşmalarını da sürdürüyor. Denizli sanayisinin en etkin sivil toplum kuruluşu Denizli Sanayi Odası’nın meclis toplantısının konuğu olan Doğan, sorunları dinledi, beklenti ve önerileri not aldı. Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve Meclis Başkanı Mehmet Tosunoğlu’nun da katıldığı meclis toplantısında Merkezefendi için projelerini aktaran Doğan, sorulara verdiği cevaplarla da tam not aldı.

Sanayiciden gelen ‘Çok fazla bürokratik engele takılıyoruz’ sorununa özellikle eğilen Başkan adayı Doğan, “Zorluk çıkaran tüm bürokratik engelleri en aza indireceğiz. İstihdam yaratan iş dünyasına engel çıkaran değil, öncelik tanıyan bir yönetim anlayışı ile hareket edeceğiz. Hatta bu talebi değerlendirip girişimciler için bir masa oluşturacağız” dedi.  Sanayicinin en büyük sorunu olan ara eleman konusunun da takipçisi olacaklarını belirten Doğan, “Sorunun aşılması adına ortak hareket etme ve ortak proje geliştirmeyi öneriyorum. Mevcut projelerimizi de işin ehli olan kurumlar ile birlikte hayata geçireceğiz” diye konuştu. Bakkalın derdinin zincir market olduğunu söyleyen Doğan, “Yanınızdayız” dedi.

İŞ DÜNYASININ TÜM TEMSİLCİLERİNİ DİNLİYOR, PROJELERİNİ ANLATIYOR

Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Şeniz Doğan, seçim çalışmalarına başladığı günden bu yana pek çok iş dünyası temsilcisiyle buluştu ve buluşmayı sürdürüyor. Doğan’ın görüşme listesinde, ticaret hayatının önemli kuruluş ve isimleri bulunuyor: Babadağlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (BASİAD), Denizli Esnaf Kefalet Kooperatifleri Birliği, Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB), Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (SMMMO), Uluslararası Lions Derneği Denizli Şubesi, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD), Denizli Ticaret Odası (DTO), Denizli Ganç İş Adamları Derneği (DEGİAD), Denizli Sanayici ve İş Adamları Derneği (DESİAD), Denizli İş Birliği Derneği ile Denizli ticaretinin önemli isimleri Selami Urhan ve Semra Akça…

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz