REKLAM

BAŞKAN ÖZBAŞ’A TAM NOT

257 defa okundu , kategorisinde, 06 Mar 2019 - 12:27 tarihinde yayınlandı
BAŞKAN ÖZBAŞ’A TAM NOT
reklam

Sarayköy Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Ahmet Necati Özbaş, tarlada, yolda, kapı önünde adım adım ilçeyi gezerek yeni projelerini vatandaşlara anlatmaya devam ediyor. Bir gün içerisinde 6 mahalle gezen Başkan Özbaş, yeni projeleriyle merak uyandırırken 5 yıl içerisinde yaptığı hizmetlerle de vatandaşlardan tam not aldı. Ahmet Necati Özbaş, seçim çalışmaları kapsamında Tırkaz, Karakıran, Yakayurt, Acısu, Yeşilyurt ve Kumluca mahallelerindeki vatandaşlarla buluştu. Mahalle gezilerine gece geç saatlere kadar devam eden Başkan Adayı Özbaş, kapı kapı gezerek projelerini anlattı.

Projelerini kapılarını açan vatandaşa kapı önünde, tarlada çalışan vatandaşa tarla içinde, traktör üzerindeki vatandaşa yolda, evine misafir eden vatandaşlarla da çay ve kahve içerek Sarayköy’ün geleceğini belirleyecek projelerini tek tek anlattı. 5 yıllık hizmeti içerisinde İlçenin tüm mahallelerine hizmet götüren Başkan Özbaş’ın Tırkaz, Karakıran, Yakayurt, Acısu, Yeşilyurt ve Kumluca mahallerine yaptığı hizmetler vatandaşlardan tam not aldı. Yeşilyurt Mahallesi’ndeki vatandaşlar Başkan Özbaş’a yapmış olduğu yeni içme suyu deposu,  yeni içme suyu hatları, yeni oyun grupları, fitness aletleri ile çamur ve tozdan kurtardığı kilitli parke taşı döşeme çalışması için teşekkür etti.

 “VATANDAŞLARIMIZIN VE GENÇLERİMİZİN GELECEĞİ İÇİN YOLA DEVAM EDECEĞİZ”

Büyükşehir Belediyesi ve hükümet ile bir bütün olarak hizmetlerin gerçekleştiğini ifade eden Başkan Adayı Özbaş, “Yaptığımız hizmetlerle vatandaşlarımızın büyük sorunlarına çözüm olduğumuzu düşünüyorum. 5 yıl içerisinde biz hiç yorulmadık. Vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm sağlandığında yorgunluk değil, mutluluk ve onur duyduk.  Şimdi gelecekte yapacak olduğumuz yeni heyecan uyandıran projelerimiz için bismillah dedik. Vatandaşlarımızın ve çocuklarımızın geleceği için bıkmadan, usanmadan, bitmeyen heyecanımız ile yolumuza devam edeceğiz. Bizlere kucak açan tüm halkımıza tekrar teşekkür ediyorum” dedi.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz