REKLAM

SELÇUKBEY’E BU SÖZLERİ VERDİ!..

301 defa okundu , kategorisinde, 11 Mar 2019 - 15:04 tarihinde yayınlandı
SELÇUKBEY’E BU SÖZLERİ VERDİ!..
reklam

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Selçukbey mahallesindeki hemşerileri ile buluştu. Subaşıoğlu, geride kalan 5 yıllık dönemi değerlendirerek, “Bu dönem Merkezefendi çok farklılaştı. Şimdi Denizli’deki 19 ilçe arasındaki farkı açma dönemi. Merkezefendi’de hız kesmeden yola devam” dedi. Subaşıoğlu, Selçukbey sakinlerine modern pazaryeri, etüt merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi sözü verdi. Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Selçukbey Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. Selçukbey Mahallesi’nde gerçekleştirilen buluşmaya AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş, meclis üyesi adayları ve vatandaşlar katıldı.

“MERKEZEFENDİ ÇOK FARKLILAŞTI”

Başkan Subaşıoğlu, “2014-2019 döneminde Merkezefendimize, Selçukbey Mahallemize birbirinden önemli projeler kazandırdık. Bu mahallemize Selçukbey Spor Eğitim Merkezi’ni kazandırdık. Şu an bu merkezimizde 2 bin 500 alt yapı öğrencimiz var. Selçukbey Mahallemiz, en çok yol yatırımını yaptığımız mahallelerden birisidir. Gül Meydanı’ndan Ferhatlar Koleji’nin üst bölgesine kadar yol çalışmaları gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönem de güzel işler yapamaya devam edeceğiz. Bu dönem yaptığımız hizmetlerle, projelerle Merkezefendi çok farklılaştı” dedi.

“MERKEZEFENDİ ÖNÜMÜZDEKİ 100 YILI DÜŞÜNEREK HAREKET ETMEK ZORUNDA”

Subaşıoğlu, ileriyi düşünerek hareket etmek gerektiğini vurgulayarak, “Önümüzdeki dönem yapacağımız projelerden birinin yeri hazır. Şu anki Cuma Pazarı’nın kurulduğu yer. Merkezefendi Belediyesi olarak Selçukbey Mahallemize, tıpkı önümüzdeki günlerde açılışını gerçekleştireceğimiz modern Barbaros Kapalı Pazaryeri gibi bir pazaryeri yapacağız. Sadece pazaryeri değil, Etüt Merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi anlamında entegre bir proje yapacağız. Çünkü Merkezefendi, önümüzdeki 100 yılı düşünerek hareket etmek zorunda” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz