REKLAM

SUBAŞIOĞLU’NDAN AKKONAK’A MÜJDE

291 defa okundu , kategorisinde, 06 Mar 2019 - 12:40 tarihinde yayınlandı
SUBAŞIOĞLU’NDAN AKKONAK’A MÜJDE
reklam

Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan adayı Muhammet Subaşıoğlu Akkonak mahallesindeki hemşerileri ile bir araya geldi. 5 yıllık dönemde birçok projeye imza attıklarını belirten Subaşıoğlu, Akkonak Mahallesi’ne Çocuk Üniversitesi, Spor Eğitim Merkezi ve Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi müjdelerini verdi. Merkezefendi Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Merkezefendi Belediye Başkan Adayı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendililer ile bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Subaşıoğlu, bu kapsamda bir ziyaret de Akkonak Mahallesi’ne gerçekleştirdi.

Başkan Subaşıoğlu’na, AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş ve meclis üyeleri adayları eşlik etti. Akkonak Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Subaşıoğlu, “Akkonak Mahallemiz, Denizlimizin en eski, en köklü mahallelerinden biri. Bizler için önemli bir mahalle. Göstermiş olduğunuz desteklerle, ettiğiniz dualarla hep beraber bu yolda emin adımlarla yürüyoruz” dedi. “Sosyal ve yapısal birçok projeye imza attık” diyen Subaşıoğlu, Akkonak mahallesinde hizmetlerin devam edeceğini söyledi.

Subaşıoğlu, “Akkonak Mahallesi ile ilgili önümüzdeki dönem güzel projelerimiz olacak. Bunlardan bir tanesi Çocuk Üniversitesi’nin önemli bir noktası, Merkezefendi Mahallemiz ile Akkonak Mahallemizin buluştuğu noktada olacak. Yakın zamanda açılacak olacak Selçukbey Spor Eğitim Merkezimizin bir benzeri de Akkonak ’ta olacak. İçinde; basketbol sahası, voleybol sahası, halı saha olacak. Hepsi kapalı olacak. Deneyimli hocalarımız ile içerisinde eğitim vereceğiz. Kadın Aile Sağlıklı Yaşam Merkezi de bu mahallemizde hizmet verecek. Akkonak Mahallemize hizmetlerimiz her zaman devam edecek” diye konuştu.

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz