REKLAM

AK PARTİ İLÇE ADAYLARI AÇIKLANDI…

314 defa okundu , kategorisinde, 06 Oca 2019 - 16:21 tarihinde yayınlandı
AK PARTİ İLÇE ADAYLARI AÇIKLANDI…
reklam

Denizli’de 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi AK Parti ilçe adayları açıklandı. AK Parti Genel Başkanvekili ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, EGS Kongre Merkezi’nde yapılan ‘Aday Tanıtım Toplantısı’nda 19 ilçe belediye başkan adayını resmen açıkladı. Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Nihat Zeybekci’nin yanı sıra aday tanıtım toplantısına yoğun katılım oldu. Merkezefendi Belediyesi’nde Muhammet Subaşıoğlu tekrar aday gösterilirken, uzun zamandır merak konusu haline gelen Pamukkale Belediyesi’nde Hüseyin Gürlesin’in yerine eski AK Parti İl Başkanı Av. Avni Örki gösterildi.

BULDAN VE ÇAL’DA İTTİFAK ADAYLARI

Buldan ve Çal ilçesinde ittifak adayları gösterildi. Buldan’da Mustafa Şevik, Çal’da ise Fethi Akcan aday oldu. Acıpayam’da Hulusi Şevkan, Babadağ’da Salim Demirezen, Baklan’da Yusuf Gülsever, Bekilli’de Mustafa Çoban, Beyağaç’ta Mustafa Akçay, Bozkurt’ta Hamdi Cin, Çameli’de Cengiz Arslan, Serinhisar’da Şeref Turan, Çardak’ta Hüsnü Yılmaz, Çivril’de Niyazi Vural, Güney’de Halil Ayhan, Honaz’da Turgut Devecioğlu, Kale’de M.Salih Sağınç, Sarayköy’de Ahmet Necati Özbaş ve Tavas’ta Hüseyin İnamlık isimleri açıklandı.

 

FİLİZ: ZAFERLE ÇIKACAĞIZ, SÖZ VERİYORUM

AK Parti İl Başkanı Necip Filiz, İstiklal Marşı’nın ardından selamlama konuşması yaptı. Filiz, “Öncelikle adayları tebrik ederim. Denizli’yi birlikte en iyi yerlere taşıyıp yöneteceğimize inancım tamdır. Osman Zolan Denizli’de ve ilçelere örnek oldu. AK Parti mahalli idareleriyle milletin gönlünde taht kurmuştur. 2019’da gönül belediyeciliği ile yola çıkıyoruz. Çok koşacağız, çok çalışacağız ve fazla zamanımız yok. Terör örgütünün olduğu bir yerden millet ittifakı çıkar mı? Büyük bir zafer kazanacağımızın sözünü veriyorum. Bütün belediyeleri büyük oranla kazanacağız” dedi.

ZOLAN: ARTIK SEÇİM STARTINI VERDİK

“Ortak sevdamız Denizli” isimli kısa film gösterisinin ardından kürsüye çıkan Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, “5 yıl önce Denizlimiz büyükşehir hayalini gerçekleştirdi. Tüm sorunları çözmek için gayret ettik. Şimdi geldiğimiz noktaya gıpta ile bakıyoruz. 20 yılda yapılacak işi 5 yılda yaptık. Başardıysak birlikte başardık. Yapılması gerekenleri ve olağan sorunları hep birlikte aşacağız. Denizli parmakla gösteriliyor. Daha hedefimiz ve hayallerimiz var. Ben bugüne kadar birlikte çalıştığım herkese tek tek teşekkür ediyorum. Bundan sonra durmayacağız, koşacağız. Hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Bugün seçim startını verdik, artık oturma yok. Yolumuz açık olsun” diye konuştu.

ZEYBEKCİ: 31 MART İÇİN DENİZLİ’NİN DÜĞÜNÜNE GELDİK

Önceki Dönem Ekonomi Bakanı ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci ise, “Bugün Denizli vakti dedik ve Denizli’nin düğününe geldik 31 Mart için. 2004’de Denizli mahallenin en güzel kızı dedik ve Denizli, Dünya şehri olacak demiştik ve hepsini gerçekleştirdik. Parmakla gösteriliyorsa bu şehir hepimizin eseridir. Denizli’de çalımlı yürüyecek, alnı açık yürüyecek tek parti AK Parti’dir. Yeniden yola çıkıyoruz. Bayrağı devreden belediye başkanlarımız da bayrağı devralanlar ile yine birlikte olup çalışacaktır. Hepinizi özlediğim için geldim. 1 Nisan’da güneş ilk önce İzmir, sonra Aydın ve daha sonra Denizli’den doğacak” dedi.

NUMAN KURTULMUŞ, ADAYLARI TANITTI

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Bu muhteşem tören ve coşkunun nedeniyle hepinizi ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Büyükşehir ve 19 ilçeyi 31 Mart’ta inşallah alır, bunu da kutlarız. Denizli bizim için ekonomisi başta her şeyi güzel. Ama bundan ibaret değil. Denizli, arkamızı yaslayacağımız kuvvetli ve emniyetli bir şehir. Güvenilecek bir şehirdir Denizli. Burası her zaman en güzel desteği vermiştir. AK Parti sadece siyasi bir parti değildir, AK Parti milletin kendisidir. Adaylarımız kibirli olmayacak, tevazu gösterecek. Adalet, emanet ve millete sadakat. Adaylar bu 3 şeyi unutmadan hareket edeceklerdir” dedi. Ak Parti’yi tanıtan Kurtulmuş, şimdiye kadar yapılan en büyük reformun Cumhurbaşkanı Sistemi olduğunu açıkladı. Kurtulmuş daha sonra sahnede adayları tanıttı.

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz