REKLAM

MİLLETVEKİLLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

352 defa okundu , kategorisinde, 03 Tem 2018 - 14:09 tarihinde yayınlandı
MİLLETVEKİLLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET
reklam

24 Haziran Milletvekilliği Genel Seçimlerinde milletvekili olarak seçilip mazbatalarını alan 27. Dönem Denizli Milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök ile birlikte AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Başkan Osman Zolan, “Milletin iradesi tecelli etti. Çok şükür sizler de Denizlimizi temsil edeceksiniz” dedi.

Ege ve Türkiye’de örnek kent; Denizli

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerin gurur duyulan pek çok hizmete imza attığını söyledi. AK Parti Denizli İl Başkanı Filiz, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışını, Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci’nin belediye başkanlığı döneminde başlayan süreci, sizler başarılı bir şekilde devam ettirdiniz. Denizli Ege’nin vizyon şehri oldu. Siyasette de, yerel yönetimlerde de vizyon kent oldu” dedi. Filiz, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin projeleriyle Ege ve Türkiye’de örnek bir kent olduğunu belirterek Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti.

“Sizlere yürekten teşekkür ediyoruz”

Denizli Milletvekili Cahit Özkan ise, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm kurumların ortak hizmetler gerçekleştirdiğine dikkat çekti. Özkan, “Hamdolsun, Büyükşehir Belediyemizin, en ücra mahallelere kadar uzanan yatırımlarını, hizmetini ve vatandaşlarımızın memnuniyetini gördük” dedi.  Başkan Osman Zolan’ın vatandaşların taleplerine büyük bir cesaret ve kararlılıkla hizmet götürdüğünü vurgulayan Özkan, “24 Haziran zaferlerimizde, Büyükşehir Belediyemiz ve ilçe belediyelerimizin katkısı büyüktür. Sizlere yürekten teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

“Güzel bir çalışma örneği, birlikteliği ve gücünü ortaya koyduk”

Denizli Milletvekili Şahin Tin ise, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları nedeniyle saha çalışmalarında gurur duyduklarını ifade ederek, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Osman Zolan’a teşekkür etti. Tin, Denizli’nin temsilcisi olarak, Ankara’da Denizli’yi en iyi şekilde temsil edeceklerini vurgulayarak sözlerini şöyle sürdürdü; “Seçim sürecinde vermiş olduğunuz destek ve çalışmalarınızdan dolayı ayrıca çok teşekkür ederim. Güzel bir çalışma örneği, birlikteliği ve gücünü ortaya koyduk” dedi.

“Yerel yönetimlerimiz ülkeye sınıf atlatıyor”

Denizli Milletvekili Ahmet Yıldız, yerel yönetimlerin yaptığı hizmetlerle merkezi idarenin üstündeki yükü aldığını ifade ederek, Denizli Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları nedeniyle tebrik etti. Yıldız, “İlimizle alakalı üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız. Belediyeciliğin iyi yapıldığı yerde medeniyet vardır.  Yerel yönetimlerimiz ülkeye sınıf atlatıyor. Merkezi idarenin de yükünü alıyor. İnşallah sizlere de her konuda destek olmak isteriz” dedi.

“Denizli menfaati için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz”

Denizli Milletvekili Nilgün Ök ise, Başkan Osman Zolan’ın “Merkezde ne varsa ilçelerde de o olacak” sözünün hayata geçtiğini, bunu Denizli’nin en ücra mahallesinde bile gördüklerini ifade etti. Ök, “Büyükşehir’in geldiğini ilçelerimiz hissetmiş, yolları, kilit parke taşları, yüzme havuzları ve pek çok hizmetiyle bunu hissetmişler. Bundan sonraki süreçte Denizli menfaati için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

 

Haber Editörü : Tüm Yazıları
reklam
Yorum Yaz